Mysle ze Azarenka sobie poradzi
Co do dzis to
Chorwacja 2.0 i na luzno
ciarko sanok -2.5 hc.
Typy weekendu to dla mnie
Djokovic i Bayern -2 hc (wolfsburg dostanie tam czworke jak nie piatke wdg mnie) ZWROT
Novaka mecze ogladałem i jak dla mnie finał zdecydowanie dla niego.
edit
A i oczywiscie Anwil.
http://www.anwil.wloclawek.pl/chcemy...y,6,d1737.html 
1.3 można jeszcze złapać