Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54164
Stary 27.01.2012, 16:08
Po przeczytaniu wywiadu, którego udzielił Pareiko - link znajdziecie w temacie medialnym - prawie uwierzyłem, że jesteśmy gołodupcami, wiele nam nie brakuje do Odry Wodzisław. To są jakieś jaja, żeby przedłużenie kontraktu z podstawowym bramkarzem uzależniać od wyniku finansowego klubu. Rozumiem motywacja itd. ale zabrzmiało to mega słabo.

Sorry, mamusia nie ma pieniążków synku...
Odpowiedz cytując