|
Po przeczytaniu wywiadu, którego udzielił Pareiko - link znajdziecie w temacie medialnym - prawie uwierzyłem, że jesteśmy gołodupcami, wiele nam nie brakuje do Odry Wodzisław. To są jakieś jaja, żeby przedłużenie kontraktu z podstawowym bramkarzem uzależniać od wyniku finansowego klubu. Rozumiem motywacja itd. ale zabrzmiało to mega słabo.
Sorry, mamusia nie ma pieniążków synku...
|