Ciekawe kto wskoczy na zgrupowanie w miejsce Boguskiego i co dalej z Sobolewskim


?będzie grał czy zakończy kariere i zawita do sztabu.Aczkolwiek raczej ciężko będzie Wiśle znaleść kogoś w miejsce Sobolewskiego a wzmocnień z ekstraklasy raczej nie będzie.Ciekawe czy Cani i Celeban by dali radę w Wiśle.Co do Smolarka to może jeszcze Benson też jest z kartą w ręku