Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12213
Stary 27.01.2012, 15:41
Ciekawe kto wskoczy na zgrupowanie w miejsce Boguskiego i co dalej z Sobolewskim?będzie grał czy zakończy kariere i zawita do sztabu.Aczkolwiek raczej ciężko będzie Wiśle znaleść kogoś w miejsce Sobolewskiego a wzmocnień z ekstraklasy raczej nie będzie.Ciekawe czy Cani i Celeban by dali radę w Wiśle.Co do Smolarka to może jeszcze Benson też jest z kartą w ręku
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 27.01.2012 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując