|
Senior Member
Offline
|
#1264

27.01.2012, 14:46
|
Arapaho napisał(a): 
|
Legionisto ma nadzieje że słowo WAS tyczy się tylko tych paru elementów ubocznych produkcji mainstreamowych mediów jak pysio czy AS82
|
To chyba oczywiste.
pysio napisał(a): 
|
A czy ja człowieka oceniłem po wyglądzie? wkleiłem tylko jego fotografię, aby urozmaicić posta, a Ty już się dopatrujesz teorii spiskowych i dominowanego ukrytego przekazu.
|
Nie rób z siebie głupka.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|
|