Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54162
Stary 27.01.2012, 14:40
emjot napisał(a):Wyświetl post
no no
co za zmiana
fantastyczny wynik Maaskanta
a Valxx spisał się doskonale w kwestii transferów
Jaka "zmiana"?

Nigdy nie twierdziłem inaczej. Obaj Holendrzy sprawdzili się w Wiśle (oczywiście bardziej Valckx), osiągając jak na posiadane możliwości znakomity wynik sportowy w tamtym sezonie. W tym również obrana przez nich strategia działania i taktyka w pełni się sprawdziła, dając rewelacyjny rezultat w pucharach.

Valckx nie jest bogiem, ale jest mistrzem na swoim stanowisku i wybitnym fachowcem. Nie podważają tego osoby Jaliensa, czy Lameya, bo zawsze jakiś procent transferów będzie mniej trafnych lub nieudanych. W każdym klubie. Liczy się to, ile było udanych, prowadzących do osiągnięcia znakomitych rezultatów.

Żaden inny dyrektor sportowy w Wiśle i całej polskiej lidze nie miał nigdy lepszej efektywności niż Valckx. Żaden równie szybko i za równie małe pieniądze nie stworzył zespołu, który wygrał MP i bardzo godnie zaprezentował się w Europie, wychodząc z fazy grupowej LE.

Będę bronił i chwalił Valckxa, bo na to po prostu w pełni zasługuje.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując