|
Mnie jest jego nadal szkoda. Pieniądze całkowicie zniszczyły jego talent, który niewątpliwie posiadał. Jego transfer do tego rosyjskiego klubu jest dla mnie całkowicie realny. Zdziwiłbym się, gdyby przeszedł do jakiegoś klubu, który zamiast kasy, oferowałby ambicje.
Wielka szkoda. Po ewentualnym transferze mam nadzieję już o nim nie usłyszeć.
|