Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12210
Stary 27.01.2012, 14:07
Mnie jest jego nadal szkoda. Pieniądze całkowicie zniszczyły jego talent, który niewątpliwie posiadał. Jego transfer do tego rosyjskiego klubu jest dla mnie całkowicie realny. Zdziwiłbym się, gdyby przeszedł do jakiegoś klubu, który zamiast kasy, oferowałby ambicje.

Wielka szkoda. Po ewentualnym transferze mam nadzieję już o nim nie usłyszeć.
Odpowiedz cytując