Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54161
Stary 27.01.2012, 13:55
Tyle że ta cała kwota 1,6 to tylko dywagacje, bo nikt z nas nie zna realnej sumy i ewentualnych warunków wykupu.

A że nie zna to dalsze dywagacje są równie "merytoryczne", co najwyżej można zasygnalizować że znając Stana to jak będziemy go (Bitona) chcieli naprawdę to zawsze może pojawić się opcja a' la Chavez, mniejsza kwota wykupu, ale i mniejsze korzyści z kolejnego transferu i wilk syty i owca cała, może tak będzie , a może nie...
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiające jest to jak wiele można pisać o transferach których nie ma
Ano właśnie, nikt nic nie wie, ale dyskurs wielce ożywiony.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.01.2012 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując