Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12209
Stary 27.01.2012, 13:49
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał Smolarek do wzięcia za free. Doświadczony zawodnik o miedzynarodowym obyciu,na pewno pomógłby nam w meczach ze Standardem, a i w lidze miał już okazje grac i nie radził sobie źle.Jeżeli nie mamy pięniędzy na transfery to może chociaż sprowadzimy zawodników z kartą na reku ?
A wiesz ile taki Smolarek zarabiał w Dyskopolo? Zarabiał jeszcze więcej u arabusów. Kontrakt+prowizja dla menadżera (zapewne również niemała) to też duża kasa. A jak nie ma u nas pieniędzy na lewego obrońcę to nie wyobrażam sobie, żeby Wisła opłacała gigantyczny kontrakt Smolarka.

Odpowiedz cytując