BiałaGwiazda napisał(a):

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html
Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał Smolarek do wzięcia za free. Doświadczony zawodnik o miedzynarodowym obyciu,na pewno pomógłby nam w meczach ze Standardem, a i w lidze miał już okazje grac i nie radził sobie źle.Jeżeli nie mamy pięniędzy na transfery to może chociaż sprowadzimy zawodników z kartą na reku ?
|
A wiesz ile taki Smolarek zarabiał w Dyskopolo? Zarabiał jeszcze więcej u arabusów. Kontrakt+prowizja dla menadżera (zapewne również niemała) to też duża kasa. A jak nie ma u nas pieniędzy na lewego obrońcę to nie wyobrażam sobie, żeby Wisła opłacała gigantyczny kontrakt Smolarka.