Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12208
Stary 27.01.2012, 13:45
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał Smolarek do wzięcia za free. Doświadczony zawodnik o miedzynarodowym obyciu,na pewno pomógłby nam w meczach ze Standardem, a i w lidze miał już okazje grac i nie radził sobie źle.Jeżeli nie mamy pięniędzy na transfery to może chociaż sprowadzimy zawodników z kartą na reku ?
Odpowiedz cytując