Dariook napisał(a):

Trudno sprzedać coś co nie jest twoją własnością.
Jesli ktoś Bitona ma na oku to nie spodziewają się zapytań skierowanych do Wisły. Ktoś kto zna temat, po cichutku zaczeka i kupi go gdy upłynie okres wypożyczenia. Za powiedzmy 1 bańkę.
|
No i o tym dokładnie mówię - to chciałem wytknąć komuś kto coś mówił o sprzedaży Dudu ; )
Z tego też powodu nie opłaca się jego klubowi sprzedaż go nam za poniżej 1,6 mln euro.