Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54160
Stary 27.01.2012, 13:33
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Trudno sprzedać coś co nie jest twoją własnością.

Jesli ktoś Bitona ma na oku to nie spodziewają się zapytań skierowanych do Wisły. Ktoś kto zna temat, po cichutku zaczeka i kupi go gdy upłynie okres wypożyczenia. Za powiedzmy 1 bańkę.
No i o tym dokładnie mówię - to chciałem wytknąć komuś kto coś mówił o sprzedaży Dudu ; )

Z tego też powodu nie opłaca się jego klubowi sprzedaż go nam za poniżej 1,6 mln euro.
Odpowiedz cytując