Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54159
Stary 27.01.2012, 13:08
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Założę się, że byśmy nie sprzedali Bitona... lol

Poza tym jakby sprzedano Meliksona to by kogoś kupiono. Problemem prawdopodobnie jest to, że obecnie mamy 22 nieźle zarabiających piłkarzy. Dlatego chyba nie zakontraktujemy nikogo. Jest jeszcze dwóch trenerów, z czego jeden zarabia 300 tys. euro na sezon podobno.
Trudno sprzedać coś co nie jest twoją własnością.

Jesli ktoś Bitona ma na oku to nie spodziewają się zapytań skierowanych do Wisły. Ktoś kto zna temat, po cichutku zaczeka i kupi go gdy upłynie okres wypożyczenia. Za powiedzmy 1 bańkę.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.01.2012 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując