kacpaw91 napisał(a):

Założę się, że byśmy nie sprzedali Bitona... lol
Poza tym jakby sprzedano Meliksona to by kogoś kupiono. Problemem prawdopodobnie jest to, że obecnie mamy 22 nieźle zarabiających piłkarzy. Dlatego chyba nie zakontraktujemy nikogo. Jest jeszcze dwóch trenerów, z czego jeden zarabia 300 tys. euro na sezon podobno.
|
Trudno sprzedać coś co nie jest twoją własnością.
Jesli ktoś Bitona ma na oku to nie spodziewają się zapytań skierowanych do Wisły. Ktoś kto zna temat, po cichutku zaczeka i kupi go gdy upłynie okres wypożyczenia. Za powiedzmy 1 bańkę.