|
Nie ma co pompować balona. Standard jest faworytem, ale jako niepoprawny optymista wierzę, że sprawimy niespodzianke. Tym bardziej, że my też mamy paru takich co potrafią zakręcić, i tym razem nie będą kontuzjowani.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|