Wyświetl pojedynczy post
kolunioTSWBKS
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54158
Stary 27.01.2012, 09:45
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Podsumuję tzw. politykę transferową naszej drużyny : bida z nędzą po wsi pędzą! Nie ma kasy, nie ma perspektyw, nie ma młodzieży, nie ma NIC. Ale są marzenia... O MP, CL i Bóg wie o czym jeszcze. Ehhh rzygac sie chce.
Zgadzam sie z tym że nie ma perspektyw,nie ma szkolenia młodzieży itd i przyszlosc nie zapowiada sie ciekawie...Ciezko troche zrozumiec obecna sytuacjie bo mowi sie tu o walce o Mistrzostwo itd co z taka obrona moze wydawac sie niemozliwe,.ale co bedzie jak zabraknie pucharow w Krakowie w nastepnym sezonie..bo przy obecnej pozycji w tabeli nie mozna wykluczyc...

Nie ma co sie bawic w prorokow zobaczymy co bedzie na wiosne,Wisle stac na wszystko nawet z obecnym skladem co pokazaly mecze np z Twente i trzeba wierzyc ze bedzie dobrze...
Obecny szeroki sklad po powrocie zawodnikow kontuzjowanych naprawde wygloda nie zle,martwic sie mozna tylko o obrone,ale tu moze tez sie cos poprawi..
Odpowiedz cytując