Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 27.01.2012, 09:14
Standard jest dobrą drużyną, widze po skrótach kilku murzinosów, którzy potrafią solidnie zakręcić i dobrze podać.
Poza tym dobre stałe fragmenty. Jakby porównywać z tym co grala Wisła, przez większość rundy, gdzie miałem wrażenie, że oni nic nie potrafią, z małymi przebłyskami w LE, to, ja bym się przychylał do opinii buków.

Ale wierzę, że Kaziu to jednak ten Guardiola , który zrobi z nich drużynę i poprawi nasze mankamenty w grze zespolowej. Jak staniemy się solidni, a piłkarze będa mieć siłę i chęć duużo biegać, to rzeczywiście, osłabiony standard uda się przejść.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.01.2012 o godz. 09:16.
..
Odpowiedz cytując