Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54150
Stary 26.01.2012, 23:50
milosz napisał(a):Wyświetl post
Taaa widzę że niektórzy tęsknią za Beto i Chrstowem, hahaha.

No to Ja wolę Valckx'a i np. Genkowa i Bitona od Beto i Christowa.

Tak pamiętamy, ale nawet wasza infantylna krytyka Stana jest na jego plus, bo pamietamy i to: (Boukhari) http://www.youtube.com/watch?v=tGwuLc2cNFg i ... Allah Akbar ! http://www.youtube.com/watch?v=8OqGd...eature=related , a co do Branco to pamiętam i to (na końcu filmiku) :http://www.youtube.com/watch?v=ktvJsvDR0fI .

Taaaa tragedii nie ma, bo Wisła zdobyła MP2011 i gra wiosną w LE, oj poprzewracało się niektórym w d..ach.
nikomu w niczym się nie przewróciło
Valcxx jest niezły ale Bogiem transferów nie jest i to sobie trzeba powiedzieć

jak i to że od Lameya, Jaliensa i Diaza wolę Marcelo i Alvareza
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując