Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
Od: 11.2002
Online
#
54150
26.01.2012, 23:50
milosz
napisał(a):
Taaa widzę że niektórzy tęsknią za Beto i Chrstowem, hahaha.
No to Ja wolę
Valckx'a i np.
Genkowa i Bitona od Beto i Christowa
.
Tak pamiętamy, ale nawet wasza infantylna krytyka Stana jest na jego plus, bo pamietamy i to: (Boukhari)
http://www.youtube.com/watch?v=tGwuLc2cNFg
i ... Allah Akbar !
http://www.youtube.com/watch?v=8OqGd...eature=related
, a co do Branco to pamiętam i to (na końcu filmiku) :
http://www.youtube.com/watch?v=ktvJsvDR0fI
.
Taaaa tragedii nie ma, bo Wisła zdobyła MP2011 i gra wiosną w LE, oj poprzewracało się niektórym w d..ach.
nikomu w niczym się nie przewróciło
Valcxx jest niezły ale Bogiem transferów nie jest i to sobie trzeba powiedzieć
jak i to że od Lameya, Jaliensa i Diaza wolę Marcelo i Alvareza
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
emjot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emjot
Znajdź inne posty napisane przez emjot