Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54148
Stary 26.01.2012, 23:37
Taaa widzę że niektórzy tęsknią za Beto i Christowem, hahaha.

No to Ja wolę Stana Valckx'a i np. Genkowa i Bitona niż ... Beto i Christowa.

Tak pamiętamy, ale nawet wasza infantylna krytyka Stana jest na jego plus, bo pamiętamy i to: (Boukhari) http://www.youtube.com/watch?v=tGwuLc2cNFg i ... Allah Akbar ! http://www.youtube.com/watch?v=8OqGd...eature=related , a co do Branco to pamiętam i to (na końcu filmiku) :http://www.youtube.com/watch?v=ktvJsvDR0fI .

Taaaa tragedii nie ma, bo Wisła zdobyła MP2011 i gra wiosną w LE, oj poprzewracało się niektórym w d..ach.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.01.2012 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując