Taaa widzę że niektórzy tęsknią za Beto i Christowem, hahaha.
No to Ja wolę Stana Valckx'a i np.
Genkowa i Bitona niż ... Beto i Christowa.
Tak pamiętamy, ale nawet wasza infantylna krytyka Stana jest na jego plus, bo pamiętamy i to: (Boukhari)
http://www.youtube.com/watch?v=tGwuLc2cNFg i ... Allah Akbar !
http://www.youtube.com/watch?v=8OqGd...eature=related , a co do Branco to pamiętam i to (na końcu filmiku) :
http://www.youtube.com/watch?v=ktvJsvDR0fI 
.
Taaaa tragedii nie ma, bo Wisła zdobyła MP2011 i gra wiosną w LE, oj poprzewracało się niektórym w d..ach.