Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tsikar
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
54146
26.01.2012, 22:47
Czyżbyście zapomnieli o 2xB? Boukhari i Branco. To wcale nie było tak dawno temu
tsikar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsikar
Znajdź inne posty napisane przez tsikar