Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54145
Stary 26.01.2012, 22:34
W Wiśle od kilku sezonów jest ciągła wymiana kadr. Taki święty spokój w jednym okienku przy 24 piłkarzach w kadrze może zbudować nam solidną drużynę. Szkoda tylko, że Sobolewski nie jest zdrowy.
Jak dla mnie na ten moment jedyny błąd to brak zakupu lewego obrońcy, gdyż tam jest jedyna luka w zespole.
Poza tym mam cichą nadzieję że oszczedzamy na Bitona.
Odpowiedz cytując