|
Nawet negatywnie podchodząc do wszystkiego co holenderskie w Wiśle u Ciebie /emjot/ plusów też jest dla Stana wyraźnie więcej niż minusów (krytyka Lameya przesadzona bo od Cikosa gorszy nie był, a Diaz na środku nie grał źle), bo Stan na dziś jest jedynym tej klasy, profesjonalnym pracownikiem w Wiśle i zamiast go w sposób nonsensowny krytykować, należałoby mu dać realne instrumenty do działania.
Co do tematu pobocznego to sukcesy RM obok porażek też są faktem, więc jego ocena musi być złożona, ale widać ocena czarno-biała jest bardziej atrakcyjna, cóż taki urok kibicowskiego forum.
|