emjot napisał(a):

dobry trener
taaaaa
Valcx
policzmy: Lamey - , Diaz -, Jaliens zajebiście wielki minus
Melikson, Genkov, Biton, Pareiko, na plus
Nunez, Iliev z Chavezem to takie plusy dodatnie przemieszane z ujemnymi
co do Jovanovicia nie mam wyrobionego zdania
szału nie ma tragedi też jest nieźle
|
Jest progres w porównaniu do tego co było kiedyś. Christow, Beto, Issa Ba - Te transfery to było coś więcej niż kompletne nieporozumienie.
Oczywiście Jaliens - to niewypał ale chyba każdy piał z zachwytu jak go podpisywaliśmy.
Co do Diaza to zależy od pozycji, bo np. na środku obrony spisuje się nieźle.