Temat
:
Jak gra Standard Liege? - skład, system gry, stałe fragmenty itp.
Wyświetl pojedynczy post
skrzypek
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
76
26.01.2012, 20:50
może warto zobaczyć na własne oczy jak graja w Krakowie, bilety nie są drogie zaczynaja sie od 20 zł jak czytałem na
http://www.polskapilka.net/aktualnos...y-na-standard/
skrzypek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skrzypek
Znajdź inne posty napisane przez skrzypek