Wyświetl pojedynczy post
skrzypek
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.01.2012, 20:50
może warto zobaczyć na własne oczy jak graja w Krakowie, bilety nie są drogie zaczynaja sie od 20 zł jak czytałem na http://www.polskapilka.net/aktualnos...y-na-standard/
Odpowiedz cytując