Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54136
Stary 26.01.2012, 20:41
Zastanawiające jest dlaczego już nikt nie chce kupować w Wiśle. Kompletny brak ofert dla naszych grajków. Całe szczeście, że 6 latem kończą się kontrakty... Zacznie się szaczunek do pieniądza.
Odpowiedz cytując