Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.01.2012, 19:09
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Rozwiń. Boś zagadkę zadał teraz.
chodzi o to, że zapewne wszystkie kraje cywilizowane podpiszą tą umowę

"Podpisanie umowy odbyło się w Tokio, ponieważ to Japonia jest krajem-depozytariuszem umowy ACTA. Razem z Polską podpisy złożyły też Belgia, Bułgaria, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania. Podpisu nie złożyły za to Cypr, Estonia, Niemcy, Słowacja i Holandia, ponieważ te kraje czekają na zakończenie procedury konstytucyjnej upoważnienia ambasadora."


dużo szumu o nic...
Odpowiedz cytując