syryls napisał(a):

|
Karłowicz to napastnik raczej nie skrzydłowy, poza tym mamy Szewczyka
|
A czy ja gdzieś napisałem ,że to skrzydłowy ? O Szewczyku też nie zapomniałem ale w obliczu częstych kontuzji Boguskiego przydałby się jeszcze ktoś do przodu . Jeśli nie jest możliwy transfer to przynajmniej włączyć do pierwszego zespołu kolejnego młodego napastnika .