Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 26.01.2012, 16:57
GJ1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem co ma sprawa głosowania na Tuska do udziału w marszu i protestowaniu przeciw ACTA ? Czy to że ktoś na kogoś głosował oznacza że bezgranicznie będzie podążał za wszystkim co zostanie mu zaoferowane ? Ja na niego głosowałem ale jak widzę co proponuje mi swoimi pomysłami ustawami to po prostu drugi raz tego nie zrobię i tyle. Mam bić się w pierś i przepraszać ? Nie mam za co, tak jak nie przepraszano za Leppera czy Giertycha w rządzie czy to afery za czasów SLD.


Do znudzenia można przypominać sprzed 5 lat:

Cytat:
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO

Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki; wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10.Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.


jeśli ktoś coś obiecał i 4 lata gówno zrobił to w normalnym kraju by dostał 2% (błąd statystyczny) a nie większość w Sejmie ....
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując