Gdyby miało coś być to już by było, zresztą Staszek powiedział że niczego nie będzie

Gdzie tak jak pisałem , tu są właściwie 3 kwestie.
1.Skład mamy dosyć szeroki choć sporo przeciętności w nim, mimo to jest jednym z lepszych w lidze
2.Jednak jak dla mnie jest za słaby by odrobić 10 pkt w 13 meczów, do tego wiadomo że nie tylko Śląsk chce coś ugrać w tym sezonie - muszą nam się przydarzyć wpadki bo przecież ten miesiąc treningów nie zmieni nagle drużyny z takiej które nie może wygrać u siebie a jak wygrywa to w męczarniach, na taką która kosi wszystkich
3.Przyjdzie wiosna , odejdzie sporo zawodników i znów czeka nas hurt - co prawie nigdy i nigdzie się nie sprawdza.