Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 26.01.2012, 15:15
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Ja pare lat temu głosowałem na Tuska, przyznaje się. Dałem się oszukać. Trudno. Ale czy to moja wina, czy oszusta? W ostatnich wyborach oddałem głos nieważny (ileśtam głosów nieważnych powoduje że wybory są nieważne). Więc prosze nie wypominać.

P.S. Donald Tusk, gdzie masz mózg.
Za pierwszym razem oszusta, za ewentualnym drugim twoja

Pierwsze słyszę o tych unieważnieniu wyborów ze względu na ilość glosów nieważnych i jakoś nie wydaje mi się żeby coś takiego miało miejsce
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując