Hermond napisał(a):

Ja pare lat temu głosowałem na Tuska, przyznaje się. Dałem się oszukać. Trudno. Ale czy to moja wina, czy oszusta? W ostatnich wyborach oddałem głos nieważny (ileśtam głosów nieważnych powoduje że wybory są nieważne). Więc prosze nie wypominać.
P.S. Donald Tusk, gdzie masz mózg.
|
Za pierwszym razem oszusta, za ewentualnym drugim twoja
Pierwsze słyszę o tych unieważnieniu wyborów ze względu na ilość glosów nieważnych i jakoś nie wydaje mi się żeby coś takiego miało miejsce
