|
Ja pare lat temu głosowałem na Tuska, przyznaje się. Dałem się oszukać. Trudno. Ale czy to moja wina, czy oszusta? W ostatnich wyborach oddałem głos nieważny (ileśtam głosów nieważnych powoduje że wybory są nieważne). Więc prosze nie wypominać.
P.S. Donald Tusk, gdzie masz mózg.
|