Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 26.01.2012, 14:58
Ja pare lat temu głosowałem na Tuska, przyznaje się. Dałem się oszukać. Trudno. Ale czy to moja wina, czy oszusta? W ostatnich wyborach oddałem głos nieważny (ileśtam głosów nieważnych powoduje że wybory są nieważne). Więc prosze nie wypominać.

P.S. Donald Tusk, gdzie masz mózg.
Odpowiedz cytując