Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15369
Stary 26.01.2012, 14:15
Nie ma co się bać tych Iskanderów. Za jakiś czas Polsza będzie podmiotem Federacji Rosyjskiej. Już tam Broniu z Donim się wystarają o jarłyk jak UE padnie.