A byli (i są) na tym forum tacy co wychwalali pod niebiosa politykę zagraniczną PO , która "zaowocowała niesamowitym zbliżeniem i ociepleniem stosunków na linii Polska - Rosja" - tak kiedyś pisali.

I właśnie mamy efekty tej polityki.
P.S. A u nas przypadkowo tak od lat trwa redukcja liczebności armii.