Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15366
Stary 26.01.2012, 13:05
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A nasi "przyjaciele" działają http://niezalezna.pl/22410-rosja-roz...anicy-z-polska :
Myślę że to całkiem niezły komentarz do naszej polityki zagranicznej (to w kontekście dyskusji z kolegą ladek1989). Nie mamy tarczy, mamy Iskandery, jesteśmy w karcie dań, jesteśmy w czarnej d.... Ale " nie wojujemy szabelką".