Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
15366
26.01.2012, 13:05
Arapaho
napisał(a):
A nasi "przyjaciele" działają
http://niezalezna.pl/22410-rosja-roz...anicy-z-polska
:
Myślę że to całkiem niezły komentarz do naszej polityki zagranicznej (to w kontekście dyskusji z kolegą ladek1989). Nie mamy tarczy, mamy Iskandery, jesteśmy w karcie dań, jesteśmy w czarnej d.... Ale " nie wojujemy szabelką".
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68