emj10 napisał(a):

wislak68, ten tekścik powinien być na ulotkach wyborczych PiS, do staroci ustosunkuję się jak będę miał czas
|
emj10, taki komentarz mógłbyś z pocałowaniem ręki zamieścić u Michnika, w ustosunkowanie się do staroci nie za bardzo wierzę ale gdyby jednak to byłbym wdzięczny gdybyś zaczął od raportu o drogach
