Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12203
Stary 26.01.2012, 12:45
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie coś na temat klubów filialnych u nas?
Była taka konepcja na linii Wisła-Hutnik, w sezonie 1999/00 poszedł tam wtedy Kowalik na trenera i kilku młodych od nas - m.in. Ankowski, Nowak. Grał tam też wtedy Moskal, którego potem Kowalik ściągnął awaryjnie do Wisły. Ciekawe kto by był teraz trenerem, gdyby nie tamta sytuacja .

Jednak zamieszałem - Kowalik został trenerem Hutnika później, po Wiśle.
Ostatnio edytowane przez przem : 26.01.2012 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując