xanti1906 napisał(a):

|
Ktoś wie coś na temat klubów filialnych u nas?
|
Była taka konepcja na linii Wisła-Hutnik, w sezonie 1999/00 poszedł tam wtedy Kowalik na trenera i kilku młodych od nas - m.in. Ankowski, Nowak. Grał tam też wtedy Moskal, którego potem Kowalik ściągnął awaryjnie do Wisły. Ciekawe kto by był teraz trenerem, gdyby nie tamta sytuacja

.
Jednak zamieszałem - Kowalik został trenerem Hutnika później, po Wiśle.