Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16065
Stary 26.01.2012, 12:23
Martwi to że Sobol i Boguski nie jadą na zgrupowanie. Wystarczy popatrzeć na nasz terminarz na wiosnę żeby stwierdzić ,że będziemy potrzebowali naprawdę dużej rotacji (no chyba że szybko pożegnamy się z LE ale tego z góry nie powinniśmy zakładać ) i Ci dwaj piłkarze bardzo by się przydali a tak niestety jest ryzyko że trener może nie mieć ich do dyspozycji nie tylko na początku rundy ale przez całą rundę. Kontuzja ścięgna Achillesa jest bardzo niewdzięczna i nie można określić kiedy zawodnik wróci do pełnej sprawności , czasami w miarę szybko wraca się po tej kontuzji a czasami strasznie się ciągnie , w przypadku Radka niestety mamy wariant nr 2 i nie zapowiada się na to by Sobol szybko wrócił na boisko zwłaszcza że nie jest już najmłodszy a to też ma znaczenie przy powrocie po kontuzji .Wg mnie Sobol jeśli w ogóle zdąży wrócić w tej rundzie to na samą końcówkę jednak środek pomoc ( przynajmniej ilościowo ) mamy obstawiony : Wilk(Brud) -Nunez(Jirsak) -Meliskon (Garguła) i w obwodzie młody Uryga . Zdecydowanie gorzej jest w ataku , Boguski znów wypadł i ciężko wiązać z tym zawodnikiem większe nadzieje na najbliższą rundę , liczyłem że przepracuje okres przygotowawczy co pozwoli mu przypomnieć sobie o dawnej formie ale już wiemy że nic z tego a skoro nie pojechał na to drugie ważniejsze zgrupowanie tzn że ten uraz wcale nie jest taki drobny i pewnie wyłączy go na jakiś czas , ja wróci będzie potrzebował trochę czasu żeby dojść do przyzwoitej formy a później znów dozna jakiejś kontuzji mięśniowej ( myślę że można ze 95 % pewnością powiedzieć że to nie jest ostatnia kontuzja tego zawodnika w tej rundzie) i tak w kółko .Współczuję mu ale teraz zostaliśmy na skrzydle z trójką zawodników plus dwóch wysuniętych napastników a biorąc pod uwagę ile czeka nas ważnych meczów widać pewien brak. Przydałby się jeszcze jeden dobry skrzydłowy który w razie konieczności mógłby zagrać na pozycji wysuniętego napastnika a jeśli transfer nie wchodzi w grę to trener Moskal powinien włączyć do pierwszej drużyny jeszcze jednego młodego napastnika ,np. Karłowicza - przynajmniej ilościowo będzie się zgadzać a on niech oswaja się z pierwszą drużyną już od teraz , przywyknie do większej presji , może czegoś się nauczy i w razie konieczności zasiądzie na ławce . Z pewnością takie rozwiązanie będzie lepsze niż jakby miał być włączony do kadry na kilka dni przed meczem ponieważ kilku innych ofensywnych zawodników doznało kontuzji albo jakbyśmy mieli zostawić jedno wolne miejsce na ławce tak jak to było z Twente .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 26.01.2012 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując