|
Jak można oszczędzać nie mając pieniedzy? Oszczędzanie to przeciez zbieranie pieniędzy na określony wydatek, a my tak nie robimy.
My nie wydajemy pieniędzy bo ich nie mamy, bądź wersja dla niewierzących nie wydajemy pieniędzy(nie kupujemy nikogo) bo nie uważamy że jest taka potrzeba.
A co do kończacych kontrakty, to ja wyobrażam sobie że wszyscy odejdą. Wtedy zostanie zwolniona duza częśc budżetu który bedzie można przeznaczyć na innych, może w końcu na młodych. Tak, szykuje sie rewoluja, ale ona jest wszędzie. U jednych jest mniejsza u jednych większa, ale jest wszędzie. Liczymy na to że Kaziu okażę sie tym trenerem na którego każdy czeka i w końcu piłkarze w Wiśle będa iść do przodu a nie jak zawsze do tyłu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|