Cichy napisał(a):

@ obaj powyżej
Już wspominałem, że nie zamierzam wdawać się z Wami w dyskusje bo prędzej czy później przerodzą się one w pyskówki. Orzeu już je powoli rozpoczyna, a ja mam na tyle oleju w głowie żeby nie drążyć tematu, który Wy wałkujecie bez żadnych dowodów (co sami przyznajecie) od wielu miesięcy, a mnie on interesuje raczej bardzo umiarkowanie.
Jeszcze raz w kwestii mediów, bo widzę, że występują pewne problemy ze zrozumieniem. Abruzzi wypowiedział się o ogóle tzw. prawicowych mediów. To Ty zawężyłeś ten ogół do tytułów pasujących pod Twoją tezę. Możesz brnąć w to dalej, ale na poprzedniej stronie czarno na białym widać jakie stwierdzenie abruzziego było wyjściem do tej rozmowy.
To już naprawdę koniec z mojej strony. Wygraliście
|
Podkreśl bez żadnych dowodów ze strony rządowej, my opieramy się na dowodach oraz nieścisłoścach/błędach w raportach które przedstawia strona opozycyjna a których nikt nie może podważyć choćby z tego powodu że strona rządowa zaniedbała pewne badania.
Marna pociecha że ty się poddałeś, piszemy o poważnych sprawach a m.in ty próbujesz sprowadzić próby wyjasnienia katastrofy do poziomu śmieszności, żartu . Tego zresztą co było tak popularne wśród "młodych,wykształconych z wielkich miast" czyli porobienia sobie jaj z Prezydenta RP czego jak widać na wielu przykładach bardzo wielu osobom brakuje