postawiono wiate nad wrakiem
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...wiadomosc.html
po prawie 2 latach to dośc szybko można powiedziec.
W tej wiacie powinny być zamocowane kamery internetowe jak przy "Stadionie Narodowym" aby można było na bieżąco widzieć osoby grzebiące coś przy wraku.