Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1256
Stary 26.01.2012, 11:08
postawiono wiate nad wrakiem
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...wiadomosc.html

po prawie 2 latach to dośc szybko można powiedziec.
W tej wiacie powinny być zamocowane kamery internetowe jak przy "Stadionie Narodowym" aby można było na bieżąco widzieć osoby grzebiące coś przy wraku.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.01.2012 o godz. 11:15.
Odpowiedz cytując