Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18405
Stary 26.01.2012, 10:44
Wypada się zgodzić z Konradem. Wszystko u nas idze do przodu, tylko Polacy to taki naród, że tylko narzekać, że trawa zawsze bardziej zielona u sąsiadów. Mentalność postkolonialna, prawie murzyńska, pozaborowa, postkomunistyczna. Zmieni się za 30-40 lat jak homo sovieticus wymrze.

Imho naprawdę kuleje tylko szkolenie młodzieży, ale wchodzą powoli nowe regulacje licencyjne, zbudowali 3 tys orlików, mam nadzieje, że będzie lepiej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując