|
Ja rozumiem, że to forum zrobiło się typowo Wiślackie, że co poza Wisłą to be.
Ale przypomnę, Lechia ma 10mln długu wobec Wrocławskiego Stowaszyszenia - czyli de facto Kucharowi.
Ile Wisła ma długu wobec Telefoniki ( Ciupała ), czy Legia wobec ITI ( Walterów ) ?
Pewnie mniej niż te 10 mln co ma Lechia.
Ogarnijcie się, klapki na oczy dawno na tym forum wszystkim zapadły - a wszystko co pozą Wisłą, to be.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|