Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18402
Stary 26.01.2012, 09:57
Poki co to Bielska nie ma co krytykowac bo finansowo stoja niezle, boiska nie maja takiego tragicznego no i graja duzo lepiej niz dol naszej ligii. A ze stadionu jeszcze nie maja, chamstwem jest wymagac od klubow stadionow budowanych za miejska kase!
Odpowiedz cytując