|
Poki co to Bielska nie ma co krytykowac bo finansowo stoja niezle, boiska nie maja takiego tragicznego no i graja duzo lepiej niz dol naszej ligii. A ze stadionu jeszcze nie maja, chamstwem jest wymagac od klubow stadionow budowanych za miejska kase!
|