Konrad. napisał(a):

|
- po raz pierwszy w historii w lidze jest aż 5 nowoczesnych stadionów powyżej 30 tys. Plus trzy nie złe powyżej 15 tys, oraz dwa stadiony w budowie (Jaga i Górnik, nie liczę planów w Łodzi czy Bielsku). Wszystkie kluby ekstraklasy mają podgrzewaną murawę (wyjątek Bielsko) - ba, na zapleczu jest z 6 dobrych stadionów
|
W Bielsku podgrzewana murawie mieli jako pierwsi w I lidze,a było to ładnych pare lat temu
