Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18401
Stary 26.01.2012, 09:21
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
- po raz pierwszy w historii w lidze jest aż 5 nowoczesnych stadionów powyżej 30 tys. Plus trzy nie złe powyżej 15 tys, oraz dwa stadiony w budowie (Jaga i Górnik, nie liczę planów w Łodzi czy Bielsku). Wszystkie kluby ekstraklasy mają podgrzewaną murawę (wyjątek Bielsko) - ba, na zapleczu jest z 6 dobrych stadionów
W Bielsku podgrzewana murawie mieli jako pierwsi w I lidze,a było to ładnych pare lat temu
Odpowiedz cytując