Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16059
Stary 26.01.2012, 08:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z Garguły tez miało juz nic nie byc
A co z Garguly teraz 'jest' ? Bo poza jedna bramka (gdzie notabene trafil w bramkarza, tylko mial dziurawe rece) to nic nie gra.

Ale jezeli chodzi Ci o to, ze utrzymuje postawe pionowa to ok
Odpowiedz cytując