Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15353
Stary 26.01.2012, 07:37
Kwestii finansów decyzje Jarka i Zyty przegłosowane w kadencji 2005-2007 dały efekt w postaci wzrostu konsumpcji. Po prostu dali ludziom wędki zamiast ryby. To co oddano w dochodowym podatku musiał wrócić chociażby by w VAT czy akcyzie. Ludzie mieli coraz lepiej tylko wszystkim się wydawało ,że to z kosmosu leci. Nie. Po prostu dobrze państwo było rządzone. Skoro wszystko zależy ,w myśl lemingów, od czynników zewnętrznych i każdą nieudolność czy Himalaje lenistwa i niekompetencji można tym usprawiedliwić w ich mniemaniu to po co ,logicznie rozumując rząd (od rządzenia nie administrowania). Zobaczycie co będzie w Polsce za 8-10 lat. Jaka tu będzie bieda z nędzą. Demografia , emigracja, góry długów, gospodarka archaiczna i zacofana , bez innowacji, uniwersytety kształcące imbecyli "kopiuj-wklej", stada starych chorych ludzi bez emerytur na zasiłkach. A ile Rostowski jeszcze długów zamiótł pod dywan. Ci z Enronu powinni się uczyć Winsa Rostowskiego tych szachrajstw. 2013 roku wejdziemy w recesję. To się już rumakowanie kończy. Zacznie się picie nawarzonego piwa. Donald s.......i do Brukseli na jakiegoś komisarzynę a społeczeństwo zapłaci sowity rachunek za jego inercję, niekompetencję, nieudolność i lenistwo. Ale co się dziwić. Donald mówi do nas per "wy Polacy", Sikorski z Rostowskim mają obywatelstwo brytyjskie i stamtąd dostaną emerytury.

Zawsze uważałem ,że jakby Jarek porządził przy stabilnej większość przez pełną kadencję to mimo szału mediów i michnikowszczyzny Naród by go w cuglach poparł.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.01.2012 o godz. 07:47.