|
Niektórzy tutaj myślą ,że na manifestacje chodzą sami patrioci,kibice,chuligani..Prawda jest taka ,że to wspólna sprawa a poszli tam INTERNAUCI czyli m.in leminngi,trolle,napinacze internetowi i cała reszta ludzi korzystająca z internetu ...Mnie natomiast zawiódł Korwin że poszedł z partyjnymi flagami czy czyms tam..powinien zebrać swoich ludzi i pójść jak każdy inny bez zamiaru werbowania,jedno jest pewne prawdziwych komunistów tam nie było bo im ACTA jest na ręke także panowie z SLD niech zamkną ci*pe bo robią cyrk szmaciarze
|