|
Pełno gnojków, pełno pedalstwa, brudasów. Ogólnie masa lewactwa i "wykształconej młodzieży PO". A ten organizator co to kończył manifestacje pod barbakanem to miał chociaż 18 lat?
"WRACAMY DO INTERNETU!!!"
<ja.......e>
Barwy ŚWL widoczne.
Ale JKM nie widziałem. Pedalstwu i lewactwu się jego obecność nie podobała?
Ogólnie podsumowując: z takim zapleczem jak dziś to oni chuja zrobią jakby przyszło co do czego.
P.S. Paru debili też sie znalazło. Np. 15 typa biegnących ulica równoległa do pochodu(Grockiej) i krzyczących bez opamiętania "jebać rząd, jebać rząd, jebać rząd"
Ostatnio edytowane przez SV_ : 26.01.2012 o godz. 00:55.
|