Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 26.01.2012, 00:51
Pełno gnojków, pełno pedalstwa, brudasów. Ogólnie masa lewactwa i "wykształconej młodzieży PO". A ten organizator co to kończył manifestacje pod barbakanem to miał chociaż 18 lat?

"WRACAMY DO INTERNETU!!!"
<ja.......e>

Barwy ŚWL widoczne.

Ale JKM nie widziałem. Pedalstwu i lewactwu się jego obecność nie podobała?

Ogólnie podsumowując: z takim zapleczem jak dziś to oni chuja zrobią jakby przyszło co do czego.




P.S. Paru debili też sie znalazło. Np. 15 typa biegnących ulica równoległa do pochodu(Grockiej) i krzyczących bez opamiętania "jebać rząd, jebać rząd, jebać rząd"
Ostatnio edytowane przez SV_ : 26.01.2012 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując