Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 26.01.2012, 00:18
.... Niewykorzystane pewne sytuacje lubia sie mścic ... i dzis Real odczul to na wlasnej skorze idealnie .... przy tym wyniku , tylu niewykorzystanych sytuacji 100 %-ych , przy nieuznanej bramce Ramosa mozna bylo ograc Barce i to wysokim wynikiem ....dolanczajac takie zwyciestwo i 5 punktow przewagi w lidze Real by bardzo zyskal jesli chodzi o morale zespolu ....... ten mecz moze kosztowac Real nie tylko utrate mozliwosci zdobycia pucharu Krola .... Gonzalo za dzisiejszy mecz powinien oddac polroczna pensje na jakas Fundacje
Odpowiedz cytując