Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 26.01.2012, 00:01
W końcu Real zagrał tak jak się tego wymaga od takiej drużyny.
Chyba najlepsze GD od pamiętnego 3-3 na Camp Nou.
Szkoda, że pod koniec meczu wróciły stare demony. Jedni grali chamsko, a drudzy się bawili w aktorstwo.
Odpowiedz cytując