http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzo...%C5%BCnej_2011
obczaj stadiony na których były rozgrywane mecze
a kto Ci przyjdzie na te mistrzostwa
w takich miastach jak Andrychów, Nieciecza to może z 1000 ludzi przyjdzie ale w Krakowie ... nawet z taką liczbą może być problem