LanceTS napisał(a):

|
Ponad 10000 ludzi w Krakowie. A teraz ok. 10000 ludzi idzie pod dom Tuska podobno.
|
Właśnie chciałem napisać - świetna robota. Ja akurat byłem w pracy, ale dziękuję uczestnikom za to, że im się chciało. Bałem się, że skończy się to kolejną facebookową napinką, a na ulice wyjdzie sto osób. Wyszło sto, ale w Limanowej
Jeżeli ktoś był, niech opisze wrażenia.
Ciekawe, czy w piątek Warszawa nas przebije
Sikorski "dał głos". Niech każdy przeczyta i oceni sam.