Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 25.01.2012, 21:34
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ponad 10000 ludzi w Krakowie. A teraz ok. 10000 ludzi idzie pod dom Tuska podobno.
Właśnie chciałem napisać - świetna robota. Ja akurat byłem w pracy, ale dziękuję uczestnikom za to, że im się chciało. Bałem się, że skończy się to kolejną facebookową napinką, a na ulice wyjdzie sto osób. Wyszło sto, ale w Limanowej

Jeżeli ktoś był, niech opisze wrażenia.

Ciekawe, czy w piątek Warszawa nas przebije

Sikorski "dał głos". Niech każdy przeczyta i oceni sam.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.01.2012 o godz. 21:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując