|
Ależ kolego - Ty stwierdziłeś, że analizy takowe są. Więc tak jakby już zrobiłeś z gęby cholewę.
edit.
Słyszałem wypowiedzi ludzi o których wspominasz - tyle tylko, że nie są to analizy. Są to jedynie "słowa" nie poparte badaniami! Tylko o to się rozchodzi. Gdyby ktoś odniósł się naukowo do rewelacji Biniedy czy Nowaczyka i obalił zawarte w tych rewelacjach tezy dyskusji by nie było. Jak wspominał - chyba Arapaho - skrzydło było badane "na oko" a głos Błasika rozpoznano "na ucho".
Jeszcze jedno - fanem Macierewicza nie jestem, jednak denerwuje mnie robienie z niego głupka (gdy na przykład w pełni akceptuje się Niesiołowskiego...).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 25.01.2012 o godz. 20:10.
|