Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 25.01.2012, 18:42
Ależ kolego - Ty stwierdziłeś, że analizy takowe są. Więc tak jakby już zrobiłeś z gęby cholewę.

edit.

Słyszałem wypowiedzi ludzi o których wspominasz - tyle tylko, że nie są to analizy. Są to jedynie "słowa" nie poparte badaniami! Tylko o to się rozchodzi. Gdyby ktoś odniósł się naukowo do rewelacji Biniedy czy Nowaczyka i obalił zawarte w tych rewelacjach tezy dyskusji by nie było. Jak wspominał - chyba Arapaho - skrzydło było badane "na oko" a głos Błasika rozpoznano "na ucho".

Jeszcze jedno - fanem Macierewicza nie jestem, jednak denerwuje mnie robienie z niego głupka (gdy na przykład w pełni akceptuje się Niesiołowskiego...).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 25.01.2012 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując